BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - „Pieno žvaigždės“
Tre., rugsėjo 20 d. 00:00 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Šeš., rugsėjo 23 d., 00:00
„Juventus“ -
„Lietuvos rytas“

T.Pačėsas: „Buvome verti pergalės“

Vilniaus ekipa trečiadienį savo sirgalių akivaizdoje nesėkmingai pradėjo Europos taurės Top-16 etapą ir po dramatiškos kovos 76:80 nusileido Jeruzalės „Hapoel“ klubui.

 

 

Kalbėdamas apie rungtynes „Lietuvos ryto“ strategas Tomas Pačėsas pabrėžė, kad tragiškas pataikymas ir klaidos kainavo šią labai reikšmingą pergalę.

 

„Galiu tik apgailestauti, kad pralaimėjome tokias svarbias rungtynes. Antroje pusėje krito intensyvumas.

 

Kai komanda laimi padarydama daugiau klaidų, retai įmanoma pamatyti. Mūsų pataikymas buvo katastrofinis. Tai buvo pagrindinė problema.

 

Buvo daug elementarių klaidų, kamuolio praradimų. Tai mums kainavo pergalę, kurios buvome verti. Adamas Lapeta neblogai kovojo su Amare’u Stoudemire’u, atkovojo daug kamuolių.

 

Deja, antroje pusėje žaidimas pradėjo nebeveikti, neefektyviai keitėmės, todėl jo individualus meistriškumas leido jam pelnyti daug taškų. A. Lapeta negali atlaikyti visų rungtynių, džiaugiuosi, kad jis gerai sužaidė dvidešimt minučių“ , – sakė T. Pačėsas.

 

 

Tuo tarpu „Hapoel“ klubo strategas Simone Pianigiani po rungtynių teigė, jog džiaugiasi savo žaidėjų kovingumu ir dėl jų kiek provokuojančio pergalės šventimo krepšininkams priekaištų neturi.

 

„Kai mes žaidžiame Top-16 išvykoje žinome, kad bus sunku. Šiandien buvo nelengva, nes rungtynes pradėjome blogai, buvome neagresyvūs, nesusikoncentravę.

 

To negalima daryto prieš tokią talentingą komandą. Antroje pusėje žinojome, kad jie bandys mėtyti iš toli, todėl bandėme užkirsti tam kelią. Esu patenkintas savo žaidėjais, nes jie nepasidavė ir kovojo iki galo. Ši grupė yra konkurencinga, visi gali laimėti. Bet džiaugiuosi, kad etapą pradėjome pergale. Tai buvo labai emocingas žaidimas, todėl krepšininkai taip džiaugėsi laimėję.

 

Tai negalėtų būti joks įžeidimas, nes gerbiu šią šalį, fanus ir krepšinį. Savo karjeroje turiu padėkoti daugeliui lietuvių. Jei ir yra šalis, kurią besąlygiškai gerbiu už krepšinį, tai yra Lietuva“ , – kalbėjo jis.

 

 

bc.lrytas.lt