Artimiausios rungtynės
2017/18 m. sezonas - _
Tre., rugsėjo 20 d. 16:45 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius

LKL: "Lietuvos rytas" išvykoje įveikė "Šiaulius"

Šeštadienį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate „Lietuvos rytas“ išvykoje 82:81 nugalėjo "Šiaulių" komandą.

Startinis "Lietuvos ryto" penketas: C.Hannah, D.Loganas, D.Gailius, D.Gordonas ir A.Lapeta.

Rungtynių pradžioje vilniečiai atsiliko 5:6 (3 min.), tačiau D.Gordono ir D.Gailiaus metimai leido svečiams išsiveržti į priekį - 9:8.

D.Loganas smeigė tritaškį, C.Hannah įveikė "Šiaulių" gynybą - 14:11 (5 min.).

L.Kisielius pelnė 9 taškus iš eilės ir "Lietuvos rytas" įgijo solidesnę persvarą (25:18).

Pirmojo kėlinio pabaigoje šiauliečiai surengė spurtą ir priartėjo prie R.Kurtinaičio auklėtinių - 25:23.

Sostinės komandos naujokui Jimmy Baronui neprireikė daug laiko, kad įsilietų į ekipos žaidimą - amerikietis smeigė du tritaškius ir "Šiauliai" buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės (33:23, 12 min.).

Po dviejų ketvirčių vilniečiai pirmavo 46:38.

A.Gudaitis nesurado pasipriešinimo ir dėjimu baigė "Lietuvos ryto" ataką.

Netrukus vidurio puolėjas dar kartą nutildė šeimininkų sirgalius, tritaškį pataikė ir J.Baronas - 61:44 (27 min.).

Tolimas C.Fisherio metimas bei R.Giedračio taškai toliau leido sostinės klubui išlaikyti solidžią persvarą - 69:55 (30 min.).

Šiauliečiai nenuleido rankų ir po V.Koreniuko bei A.Čepulio taškų skirtumas tarp komandų aptirpo (72:62, 33 min.).

V.Pauliukėno auklėtiniai toliau rezultatyviai baigdavo atakas ir artėjo prie vilniečių.

Likus žaisti vieną minutę komandas skyrė vos 3 taškai (79:76). Šeimininkai nepataikė tolimo metimo ir prasižengė prieš įžaidėją C.Fisheris, kuris pataikė vieną baudos metimą - 80:76.

M.Echodas dar spėjo pasižymėti dvitaškiu, tačiau per likusias 3,4 sekundės "Lietuvos rytas" išsaugojo pranašumą. A.Gudaitis realizavo abu baudos metimus, o D.Sabeckio neįtikėtinas tritaškis jau nieko nelėmė - 82:81.

"Lietuvos rytas": J.Baronas 18 (4/8 tritaškių), L.Kisielius 16, A.Gudaitis ir D.Gailius po 8, C.Fisheris ir R.Giedraitis po 7, D.Gordonas (10 atk.kam.) 6, C.Hannah (7 rez. perd.) 5, D.Loganas 3, A.Lapeta ir J.Jucikas po 2.

"Šiauliai": V.Koreniukas 20, D.Gvezdauskas ir M.Echodas po 16 tšk.