Artimiausios rungtynės
2017/18 m. sezonas - _
Tre., rugsėjo 20 d. 16:45 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius

KMT: „Lietuvos rytas“ nusileido Utenos komandai

„Lietuvos ryto“ komandai nepavyko prasimušti į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį. Antradienį vilniečiai turnyro ketvirtfinalio mače Utenoje 84:87 nusileido „Juventus“ klubui.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: C.Hannah, D.Loganas, D.Gailius, D.Gordonas ir A.Gudaitis.

Susitikimo pradžioje šeimininkai pirmavo 5:8 (3 min.).

Dar du taiklūs uteniškių metimai privertė vilniečius prašyti minutės pertraukėlės (5:12).

D.Loganas smeigė tritaškį ir „Juventus“ persvara aptirpo - 12:14.

C.Fisheris ir D.Gordonas surengė ataką „žemė-oras“ ir A.Sireikos auklėtiniams beliko stebėti įspūdingą amerikiečio dėjimą.

Aikštėje pasirodęs J.Baronas iš karto pasižymėjo taškais, o po pirmojo kėlinio minimalia persvara pirmavo „Juventus“ (22:23).

Po C.Fisherio dvitaškio su varžovo pražanga vilniečiai išsiveržė į priekį, tačiau V.Vasylius rezultatą greitai išlygino (29:29).

Komandos toliau žaidė tašką į tašką - į D.Gordono dėjimą „Juventus“ atsakė keturiais taškais iš eilės (42:42, 20 min.).

Po ilgosios pertraukos pakiliai žaidę „Juventus“ krepšininkai susikrovė 8 taškų persvarą - 45:53.

Vilniaus ekipą ėmė gelbėti J.Baronas ir D.Gordonas - skirtumas tarp klubų sumenko iki 2 taškų (57:59, 28 min.).

Prieš lemiamą ketvirtį „Lietuvos rytas“ atsiliko 62:65.

Įpusėjus ketvirtam ketvirčiui svečiai po aikštėje pasirodžiusio po Roko Giedraičio taškų jau pirmavo 72:71.

Likus kovoti 2 min. 30 sek. rezultatas buvo lygus – 77:77. Tuomet prasidėjo nervų karas: likus grumtis 21 sek. tritaškį pelnė J. Baronas ir išvedė vilniečius į priekį 84:83.

Tačiau sostinės ekipa per tą likusį laiką klydo, leido šeimininkams pelnyti taškus, o patys taip ir nesurezgė būtinos lemiamos ir rezultatyvios atakos.

„Lietuvos rytas“: D. Gordonas (15 atk. kam.) 25 tšk., J. Baronas 16 tšk., L. Kisielius ir A. Fisheris (8 rez. perd.) po 8 tšk.

„Juventus“: V. Čepukaitis (7 atk. kam.) 21 tšk., J. Diggsas 14 tšk., V. Vasylius, V. Šulskis (6 rez. perd.) ir G. Sirutavičius po 12 tšk., D. Šalenga 8 tšk.