BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - „Chimki“
Sek., rugsėjo 10 d. 18:00 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Tre., rugsėjo 20 d., 00:00
„Lietuvos rytas“ -
„Pieno žvaigždės“

A.Gronskis: „Nebuvo didelių problemų įsilieti į darbą“

Neseniai prie „Lietuvos ryto“ komandos vairo stojęs Rimas Kurtinaitis iškart panoro kiek pakoreguoti nusistovėjusią Tomo Pačėso štabo sudėtį.

 

 

Taip Vilniaus klubą paliko alytiškiui talkinęs ispanas Alberto Blanco, o vietoje jo R. Kurtinaitis pasikvietė gerai pažįstamą veidą – A. Gronskį.

 

Šis 42-ejų specialistas, pastaruosius porą metų treniravęs NKL pirmenybėse žaidžiančią „Perlo“ ekipą, „Lietuvos ryte“ nėra naujokas.

 

Pavyzdžiui, 2008-2010 metų sezonuose A. Gronskis jau yra buvęs R. Kurtinaičio asistentu, tad šįkart sulaukęs netikėto pasiūlymo, prie komandos darbo prisijungė nesunkiai.

 

„Viskas įvyko netikėtai ir greitai. Nebuvo nei ilgų derybų, nei nieko. Bet kadangi jau seniai pažįstu Rimą ir esame kartu dirbę, tai nebuvo didelių problemų įsilieti į darbą.

 

Aišku, viskas kiek pasikeitė, nes „Perle“ buvau vyriausiasis treneris, o dabar tas darbas kitoks“, – pasakojo A. Gronskis.

 

Specialistas patikino, jog nors jo vaidmuo ir pakito, tačiau perėjimas į vyriausiojo trenerio užnugarį jo netrikdo.

 

„Atlieku daugiau vaizdo medžiagos peržiūrų ir kito nematomo darbo. Pasikeitė mano vaidmuo treniruotėse, dabar tenka daugiau patarinėti.

 

Tačiau didelio skirtumo nėra, nes viską, ką būdamas vyriausiuoju treneriu pats dariau su jaunimu, galima daryti ir su vyras“, – pasakojo treneris.

 

A. Gronskis Vilniaus klubo sistemoje iš viso dirba jau daugiau nei 15 metų.

 

Po pertraukos į „Lietuvos rytą“ sugrįžęs A. Gronskis atskleidė, jog ateityje savo patirtį norėtų pritaikyti ir vadovaudamas vyrų ekipai, tačiau kol kas dirbdamas su R. Kurtinaičiu stengsis padėti būtent Vilniaus komandai.

 

„Noriu kažkur būti tuo vyriausiuoju treneriu ir realizuoti savo mintis bei patirtį. Visi kada nors apie tai galvoja.

 

Kol kas neblogai sekėsi tai daryti „Perle“, o kaip bus toliau, žiūrėsime. Tam tikrų jau pasiūlymų buvo, bet yra gerai ir čia.

 

Reikia pirmiausia susitvarkyti savo namus Vilniuje (šypsosi). Manimi pasitiki, todėl ir lieku“, – sakė jis.

 

L.Ivaškaitė, lrytas.lt