Pir., gegužės 29 d. 17:45 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Ket., birželio 01 d., 18:00
„Neptūnas“ -

LKL: „Lietuvos rytas“ įveikė Pasvalio ekipą

Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ surengė spurtą ir 93:86 palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą bei įsirašė dar vieną pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate.

Svečiai rungtynes pradėjo šešiais taškais be atsako, o vilniečiai pirmuosius taškus pelnė sužaidus tris minutes.

FOTO

Įpusėjus pirmam kėliniui rezultatas buvo lygus, bet po jo minimalų pranašumą įgijo pasvaliečiai – 21:20.

Antrajame kėlinyje jau „Lietuvos rytas“ bandė bėgti – įpusėjus kėliniui pirmavo 38:31, bet „Pieno žvaigždės“ pelnė šešis taškus iš eilės.

Corey Fisheris buvo arti to, kad pirmą rungtynių pusę pabaigtų šūviu iš aikštės vidurio, bet metimas buvo kiek per trumpas – vilniečiai pirmavo 46:42.

Trečiajame kėlinyje sostinės klubas jau pirmavo 54:46, bet „Pieno žvaigždės“ pataikė tris iš eilės tritaškius ir išsiveržė į priekį 57:56.

Rimas Kurtinaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Pasibaigus trečiam kėliniui svečiai išliko priekyje 62:60.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ turėjo rekordinę persvarą – 81:73.

Bet vilniečiai atsakė spurtu 10:1 ir išsiveržė į priekį, likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes.

Sostinės klubo žaidėjai paskutinę minutę stojo prie baudų metimo linijos ir iškovojo sunkią pergalę 93:86.

„Lietuvos rytas“: J.Baronas 27, C.Fisheris 23, D.Gordonas 16, A.Gudaitis 12, C.Hannah 6, R.Giedraitis 5, L.Kisielius ir J.Jucikas po 2.

„Pieno žvaigždės“: D.Low 19, S.Babrauskas 15.