Tre., spalio 11 d. 00:00 „Siemens“ arena, Vilnius
Tre., spalio 18 d., 00:00
„Partizan“ -
„Lietuvos rytas“

R.Kurtinaitis: „J.Baronas tampa komandos lyderiu sunkiais momentais“

Sekmadienį „Lietuvos ryto“ klubas paskutinėmis minutėmis 93:86 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Nors komandos nuo pat mačo pradžios žaidė taškas į tašką, tačiau paskutiniame ketvirtyje tolimais varžovų šūviais apmėtyti vilniečiai gelbėjosi lemiamais rungtynių momentais.

„Mūsų potencialas daug didesnis ir turime žaisti neprisidarymai problemų“, – po sunkios „Lietuvos ryto“ pergalės kalbėjo treneris Rimas Kurtinaitis.

„Dar toli iki to, kaip norėtume žaisti. Man ypač daug nerimo kelia gynyba, bet per vieną dieną tų dalykų neišmoksi.

Šiandien labai prastai gynėmės dviese prieš du, todėl praleidome daug taškų.

Džiugu, kad vėl sugebėjome parodyti charakterį ir grįžti bei laimėti rungtynes.

Padarėme tik dešimt klaidų, bet manęs visai nedžiugina pralaimėta kova po krepšiais, tad dirbti dar yra kur“, – pridėjo jis.

Vilniaus komandoje išsiskyrė 27 taškus ir tris atkovotus kamuolius surinkęs Jimmy Baronas, kuris, anot R.Kurtinaičio, tampa ekipos lyderiu.

„Šis žaidėjas turi aukštą krepšinio intelektą, suprata, ką daro, ir yra užtikrintas.

Šiose rungtynėse jis sužaidė labai gerai ir matosi, kad tampa komandos lyderiu sunkiais momentais.

Jis pateisina mūsų lūkesčius“, – auklėtinį gyrė R. Kurtinaitis.

Tačiau treneris pabrėžė, kad ne visiems krepšininkams ir toliau bus daug galimybių pasireikšti – vėl aikštėje nepasirodžiusio Adamo Lapetos minutės atiteko kitiems žaidėjams.

„Visi gaus galimybių, bet man nelabai svarbu kas kiek žaidžia, svarbu laimėti.

Šiuo metu žaidžiame su Drew Gordonu ir Artūru Gudaičiu vidurio puolėjo pozicijoje, todėl A. Lapetai laiko neatsiranda.

Bet jis labai daug padeda treniruotese ir savo progą dar turėtų gauti“, – teigė R. Kurtinaitis.