BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - „Pieno žvaigždės“
Tre., rugsėjo 20 d. 00:00 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Šeš., rugsėjo 23 d., 00:00
„Juventus“ -
„Lietuvos rytas“

R.Kurtinaitis: „Pirmieji deriniai buvo skirti J.Baronui“

„Lietuvos ryto“ vyr. treneris Rimas Kurtinaitis po pergalės Kėdainiuose teigė, kad norėjo visiems auklėtiniams po lygiai išskirstyti žaidimo laiką.

 

 

„Džiaugiuosi, kad laimėjome, nes mums lieka dar daug klaustukų. Šiandien greičiau bėgiojome ir geriau pataikėme, nors kai kurie dalykai nepasikeitė. Mane neramina, kad žaidėjai nereaguoja į pastabas ir išvadas, ką reikia mums pagerinti.

 

Pergalė yra pergalė. Aišku, dabar laukia labai svarbios rungtynės su „Lietkabeliu“ ir reikės joms pasiruošti“, - sakė R.Kurtinaitis.

 

Rungtynes prieš „Nevėžį“ fantastiškai pradėjo snaiperis Jimmy Baronas, pelnęs pirmuosius 12 taškų, vėliau iš jo estafetę perėmė kiti gynėjai.

 

„Mūsų komandoje žaidžia J.Baronas ir kartais jo tinkamai neišnaudojame.

 

Šiandien rungtynes pradėjome būtent nuo derinių, skirtų amerikiečiui. Jo dėka įgijome pranašumą - jis gali pataikyti, kol yra nepavargęs. Neblogai sužaidė ir kiti gynėjai. Aišku, čia buvo visai kito lygio varžovas ir neaišku, kaip jie suvaldys situaciją prieš Kauno „Žalgirį“ ar Panevėžio „Lietkabelį“, bet kažkoks šviesuliukas yra ir dėl to džiaugiuosi.

 

Planavau visiems auklėtiniams išskirstyti žaidimo laiką, nes ketvirtadienį laukia svarbios rungtynės.

 

Nesinorėjo, kad jie žaistų po 30 minučių, bet kažkokį krūvį privalėjo gauti. Leidome pirmą kartą po traumos pasireikšti ir Deividui Gailiui, kuris dar nėra geriausios formos“, - teigė R.Kurtinaitis.

 

 

bc.lrytas.lt