BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - „Pieno žvaigždės“
Tre., rugsėjo 20 d. 00:00 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Šeš., rugsėjo 23 d., 00:00
„Juventus“ -
„Lietuvos rytas“

„One Team“ treniruotėje apsilankė „Lietuvos ryto“ ekipos legenda

Socialinės programos „One Team“ dalyviai sulaukė „Lietuvos ryto“ legendos Ramūno Šiškausko patarimų.

 

 

Buvęs ilgametis sostinės komandos puolėjas ir Eurolygos socialinės programos ambasadorius nusprendė pasidalinti savo sukaupta patirtimi su jaunaisiais sporto entuziastais ir aiškino apie vaidmenų pasiskirstymą ekipoje.

 

FOTO

 

Būtent tokia ir buvo šeštojo šio sezono „One Team“ užsiėmimo tema.

 

„Būtų sunku laimėti, jei visi norėtų tik pelnyti taškus. Ne mažiau svarbu yra kovoti dėl atšokusių kamuolių, gintis.

 

Tokiomis savybėmis pasižymintys krepšinininkai taip pat yra vertinami trenerių“, - kalbėjo Lietuvos rinktinėje besidarbuojantis R.Šiškauskas, kuris papasakojo apie dabartinę veiklą.

 

 

„Krepšinis man buvo ir yra didelė gyvenimo dalis. Kuomet baigiau profesionalo karjerą, nenutolau nuo šio sporto - domėjausi rungtynių rezultatais ir kitais dalykais.

 

O darbas rinktinėje tik prasideda. Kol kas bendrauju su kandidatais į nacionalinę komandą, o svarbiausi įvykiai prasidės vasarą“, - teigė dukart Eurolygos čempionas.

 

Jis linkėjo „One Team“ programos dalyviams toliau atkakliai sportuoti ir nepasukti gyvenimo klystkeliais.

 

„Esu šimtu procentų už tokį projektą. Tai - labai gera Eurolygos iniciatyva, kai bandoma populiarinti krepšinį vaikų ir žmonių, turinčių tam tikrų problemų, tarpe.

 

Aišku, visi supranta, kad iš jų neišaugs daug krepšininkų, bet žaisti savo malonumui, kad ir kieme su draugais, yra daug geresnis užsiėmimas nei kažkur trintis gatvėse, neturėti ką veikti ir prisigalvoti negerų dalykų. Tegul vaikai sportuoja, o kas žino, gal kai kurie jų ir taps profesionalais“, - sakė „One Team“ ambasadorius R.Šiškauskas.

 

„One team“ yra Eurolygos socialinė plėtros ir rinkodaros programa, kuri krepšinio pagalba siekia prisidėti formuojant įvairių socialinių grupių dalyvių asmenybes ir mokyti teisingų gyvenimo vertybių pabrėžiant sveiko gyvenimo ir sportavimo svarbą.

 

bc.lrytas.lt