Pir., gegužės 29 d. 17:45 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Ket., birželio 01 d., 18:00
„Neptūnas“ -

LKL: „Lietuvos rytas“ sutriuškino „Lietkabelį“ ir užsitikrino antrą vietą

Vilniaus „Lietuvos rytas“ su kaupu atsirevanšavo Panevėžio „Lietkabeliui“ 92:60 (24:16, 29:15, 21:13, 18:16) ir garantavo sau antrąją vietą LKL reguliariame sezone.

FOTO

Net jei ir per likusius du mačus vilniečiai suklups, o Panevėžys švęs dvi pergales, „Lietkabelis“ į antrąją vietą nepakils, nes tarpusavio akistatose yra lygybė, o po šios dienos rezultato sostinės klubas turi net 17 taškų pranašumą.

***

Puikiu žaidimu gynyboje mačą pradėję vilniečiai šovė į priekį – 9:0.

Tik prabėgus beveik 4 minutėms Benas Madgenas atidarė svečių taškų sąskaitą – 9:2, bet čia pat tritaškis leido šeimininkams pirmą kartą įgyti dviženklį pranašumą – 12:2.

Svečiai sumažino atsilikimą iki 17:14. Bet „Lietuvos rytas“ atrodė kur kas labiau susikoncentravęs pergalei ir vėl nurūko dviženkle persvara.

Įpusėjus antram kėliniui vilniečiai pirmavo jau 41:28, o po to ir visai triuškino „Lietkabelį“ – 51:30.

„Lietuvos ryto“ dominavimas tęsėsi ir trečiame kėlinyje - 70:41.

Prieš lemiamą ketvirtį klubus skyrė net 30 taškų – 74:44.

Ketvirtame kėlinyje situacija aikštėje nepasikeitė - Rimo Kurtinaičio auklėtiniai užtikrintai laimėjo 92:60.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 17 (8 atk. kam.), Clevinas Hannah 15 (3/3 tritaškiai, 15 min.), Artūras Gudaitis 13 (10 atk. kam.), Jimmy Baronas ir Corey Fisheris po 11.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 11, Žygimantas Janavičius 10, Lorenzo Williamsas ir Kšištofas Lavrinovičius po 7.