BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - Bilbao „Basket“
Tre., spalio 11 d. 00:00 „Siemens“ arena, Vilnius
Būsimos
Tre., spalio 18 d., 00:00
„Partizan“ -
„Lietuvos rytas“

D.Gordonas: „Ž.Skučas tiesiog bando sužeisti kitus“

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybių pusfinalio serijos starte su Žygimantu Skuču ne kartą apsistumdęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Drew Gordonas dar kurį laiką jaus kietos kovos padarinius.

 

 

Trečiajame kėlinyje Panevėžio „Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidęs Skučas besiverždamas link krepšio alkūne trenkė Gordonui į veidą, o šis pasruvo krauju.

 

„Stipriai prikandau lūpą, mano nosis kraujuoja, tai atkrintamosios varžybos“, – po rungtynių skausmo perkreiptu veidu tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Gordonas.

 

Amerikietis nevyniojo žodžių į vatą bei pavadino varžovų ekipos aukštaūgį nešvariu žaidėju bei apkaltino jį noru sužeisti kitus.

 

„Skučas yra nešvarus žaidėjas. Tai ką jis daro, nėra krepšinis, nes jis tiesiog bando sužeisti kitus. Skučas peržengia liniją. Nėra gerai, kai aikštelėje reikia rūpintis savo saugumu, o ne žaidimu.Tai tiesiog nėra krepšinis. Nesvarbu, tai asmeniška ar ne. Vyksta atkrintamosios varžybos, todėl šie dalykai tęsis nepaisant to, asmeniška tai ar ne“, – sakė Gordonas, taip pat pasidžiaugęs geru savo klubo žaidimu ir fanų palaikymu.

 

„Tai buvo geros rungtynės. Žaidimas buvo intensyvus, abi komandos buvo gerai pasiruošusios. Turime namų aikštelės pranašumą, todėl turėjome laimėti.

 

Tai svarbus sezono metas. Fanai sugrįžo, todėl turime jiems parodyti, kad galime išgyventi sudėtingose situacijose. Jų akivaizdoje negalime pasiduoti ir nustoti žaisti“, – kalbėjo Gordonas.

 

 

M.Bendikas, basketnews.lt