BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - „Pieno žvaigždės“
Tre., rugsėjo 20 d. 00:00 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Būsimos
Šeš., rugsėjo 23 d., 00:00
„Juventus“ -
„Lietuvos rytas“

„Lietuvos ryto“ sirgaliams - nuotaikingi soc. tinklų paveikslėliai

Bendravimas interneto erdvėje juodai baltai raudoniems gerbėjams nuo šiol bus dar patrauklesnis.

 

 

Vilniaus „Lietuvos rytas" tapo pirmuoju šalies sporto klubu, tapusiu „GIPHY.com" partneriu.

 

„GIPHY.com“ - „gif“ animuotų paveikslėlių paieškos sistema, į savo partnerių gretas pritraukusi tokius pasaulio gigantus kaip „Google", NASA, NBA lygą bei jos klubus.

 

Išbandykite pirmuosius „gif“ paveikslėlius jau dabar!

 

Nuo pat pirmosios dienos mūsų paskyroje https://giphy.com/bclietuvosrytas pristatome jums net 20 nuotaikingų šio sezono epizodų galeriją, kuri bus nuolat pildoma.

 

„GIPHY.com“ paieškos sistema ne tik lengvai pasiekiama, tačiau ir patogi naudojimui soc. tinkluose „Facebook" ir „Twitter", bendravimo ir pažinčių programėlėse „Facebook Messenger", „kik" bei „Tinder".

 

 Jums tereikia apsilankyti mūsų oficialioje paskyroje (https://giphy.com/bclietuvosrytas) ir nukopijuoti norimo paveikslėlio nuorodą į soc. tinklo susirašinėjimo ar komentarų laukelį.

 

„Facebook" susirašinėjimų lange paveikslėlius galite surasti dar lengviau - nuspauskite apačioje esantį GIF mygtuką, paieškoje įveskite „bclrytas", išsirinkite norimą animaciją ir ją paspauskite.

 

52540

 

Kilus klausimams ir neaiškumams kviečiame visuomet parašyti asmeninę žinutę į mūsų oficialų klubo „Facebook" puslapį (nuoroda https://www.facebook.com/bclietuvosrytas/).

 

 

bc.lrytas.lt