BC „Lietuvos rytas“, Vilnius

Įvykusios
„Lietuvos rytas“ -
„Neptūnas“
Statistika
Artimiausios rungtynės
„Lietuvos rytas“ - Bilbao „Basket“
Tre., spalio 11 d. 00:00 „Siemens“ arena, Vilnius
Būsimos
Tre., spalio 18 d., 00:00
„Partizan“ -
„Lietuvos rytas“

L.Kleiza: „Stengiamės galvoti apie savo reikalus, o ne žvalgytis svetur“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda ketvirtadienį sužinojo savo būsimuosius varžovus Europos taurėje, o savo vertinimą pateikė ir prie sostinės ekipos vadovybės prisijungti sutikęs Linas Kleiza.

 

 

Jo nuomone, grupės favoritas yra aiškus, tačiau daugelio komandų komplektacijos dar nėra baigtos.

 

C grupėje, kurioje rungtyniaus ir vilniečiai, žais Krasnodaro „Lokomotiv“, Berlyno ALBA, Bilbao „Basket“, Limožo CSP ir Belgrado „Partizan“.

 

Rusijos krepšinis tarptautiniuose turnyruose visuomet turi stiprių komandų, o „Lietuvos ryto“ grupėje tai išimtimi netapo.

 

„Grupė atrodo labai rimta, - savo nuomonę dėstė L.Kleiza. - Aišku, favoritu turėtų būti „Lokomotiv“, o daugelio kitų komandų pajėgumas priklausys nuo komplektacijos. Mes šiuo metu stengiamės labiau galvoti apie savo reikalus, o ne žvalgytis svetur.“

 

R.Kurtinaitis oficialiai Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubo svetainei ketvirtadienį atskleidė, jog buvo susitikęs su L.Kleiza, o tarpusavio pokalbis jį labai nudžiugino. Pastarasis taip pat buvo laimingas, kad nuomonės sutapo, todėl belieka tik rasti trūkstamus krepšininkus.

 

„Rimą pažįstu jau labai seniai, o jo krepšinio mokykloje žaidžiau dar nuo vaikystės, - atviravo NBA bei Europos krepšinio duonos ragavęs kaunietis. - Su R.Kurtinaičiu mes visuomet puikiai sutarėme. Jo žaidimo vizija šiam klubui man labai patiko, o dabar beliko tik surinkti jai tinkančius žaidėjus.“

 

R.Kurtinaitis atskleidė, jog „Lietuvos ryto“ ekipa šiuo metu intensyviai ieško naujo įžaidėjo bei vidurio puolėjo, kuris galėtų patikimai keisti Artūrą Gudaitį.

 

bc.lrytas.lt