Tre., rugsėjo 20 d. 00:00 „Lietuvos ryto“ arena, Vilnius
Šeš., rugsėjo 23 d., 00:00
„Juventus“ -
„Lietuvos rytas“

A.Beručka pelnė 12 taškų, Lietuva nusileido Izraeliui

Lietuvos vaikinų (U20) rinktinei nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antrosiose C grupės rungtynėse rezultatu 88:94 (22:34, 22:22, 18:19, 26:19) turėjo pripažinti Izraelio rinktinės pranašumą.

Varžovai atitrūko pirmo ketvirčio pabaigoje, kai trijų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 2:15.

Antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet Tamiro Blato vedini Izraelio rinktinės krepšininkai išlaikė saugią persvarą.

Lietuviai sugrąžino intrigą ketvirto kėlinio pabaigoje, kai po Lauryno Beliausko tritaškio skirtumas sumenko iki trijų taškų – 77:80.

Tačiau varžovai atsakė trimis tolimais metimais ir susigrąžino dviženklę persvarą, kurios lietuviams panaikinti nepavyko.

LIETUVA U20: M.Varnas 22 tšk., M. Echodas 17 tšk., L.Beliauskas 13 tšk., A.Beručka 12 tšk. (4/9 trit., 5 akt. kam.), L.Birutis 9 tšk., (L.Kvedaravičius nerungtyniavo).

IZRAELIS U20: T.Blatt 27 tšk. (8 at. kam., 13 rez. perd.), R.Huber 19 tšk., Y.Zoosman 16 tšk., D.Koperberg 12 tšk.

Vakar lietuviai 92:79 nugalėjo Ukrainos krepšininkus, o Izraelio ekipa latvius – 90:54.

Lietuvos vaikinų rinktinė savo pasirodymą Europos pirmenybėse pratęs liepos 17 d., 19 val., rungtynėmis su Latvijos ekipa.