Tre., spalio 11 d. 00:00 „Siemens“ arena, Vilnius
Tre., spalio 18 d., 00:00
„Partizan“ -
„Lietuvos rytas“

A.Beručkos indėlis į pergalę - 15 taškų

Lietuvos vaikinų (U20) rinktinė iškovojo antrą pergalę Europos čempionate. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai C grupės rungtynėse rezultatu 89:61 (18:26, 25:12, 25:14, 21:9) įveikė Latvijos komandą.

Varžovai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmajam kėliniui einant į pabaigą įgijo dešimties taškų pranašumą.

Lietuviai iniciatyvą į savo rankas perėmė antro ketvirčio viduryje, kai Arnas Beručka dvitaškiu išvedė dvidešimtmečius į priekį.

Mūsų tautiečiai apsukų nemažino ir trečiajame kėlinyje, kai po Arūno Mikalausko tritaškio atitrūko (66:50).

Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas abiems ekipoms.

Lietuviai iškovojo pergalę ir C grupėje užėmė antrą vietą.

LIETUVA U20: M.Echodas 17 tšk. (10 at. kam.), A.Beručka 15 tšk., M.Dieninis 15 tšk., L.Birutis 11 tšk. (11 at. kam.).

LATVIJA U20: V.Kohs 17 tšk., R.Birkans 11 tšk.

Aštuntfinalyje lietuviai susikaus su trečiąją vietą D grupėje užėmusia Slovėnijos rinktine.